Naszyjniki z literkami

Być może jako mała dziewczynka przywiozłaś z letnich kolonii kolorowe broszki lub breloczki ze swoim imieniem. Jeśli po latach odnajdziesz je wśród starych pamiątek, pewnie już ich nie założysz. Gdybyś jednak chciała w inny sposób włączyć swoje imię do stylizacji, możesz to zrobić w bardzo elegancki sposób!

W naszym sklepie Jubilove dostępne są piękne, delikatne i świetnie wykonane naszyjniki z literkami z pozłacanego srebra próby 925 lub ze złota próby 585.

Czytaj dalej

Delikatne łańcuszki z literkami

Naszyjnik z pierwszą literą imienia swojego lub kochanej osoby pozwolą Ci wyróżnić się z otoczenia. Są ładnie wykonane i podkreślają klasę noszącej je kobiety, więc doskonale uzupełniają eleganckie stylizacje, a jednocześnie są dowodem, że posiadaczka takiej zawieszki jest indywidualistką i lubi niebanalne zestawienia, więc świetnie dopasują się także do zestawów „z pazurem”.

Złoty kolor literek ładnie podkreśla opaleniznę, więc osiągniesz cudowny efekt, gdy założysz zawieszkę do letniej sukienki czy koszulki z dużym dekoltem. Nasze literki mają 25 mm wysokości i 0,5 mm grubości – są na tyle duże, że nie ukryją się przed oczami innych osób, a jednocześnie nie przytłaczają stylizacji i stanowią dla niej intrygujące wykończenie.

Nasze propozycje naszyjników z literkami można obejrzeć w sklepie internetowym Jubilove, ale możemy też wykonać literki na zamówienie. Inny krój, wielkość, materiał? Powiedz nam, jaki naszyjnik z literkami Ci się marzy, a my zrobimy co w naszej mocy, by jak najszybciej Ci go przysłać!

Naszyjniki z literkami dla dziewczyny

Naszyjnik z literkami można kupić dla siebie, ale to też idealny pomysł na prezent. Okazją, która w naturalny sposób przychodzi do głowy, są imieniny – wszak świętujemy wtedy właśnie imię! Taki prezent sprawdzi się jednak także przy innych okazjach (urodziny, Boże Narodzenie, rocznica związku).

To również oryginalny prezent dla nowonarodzonego dziecka lub z okazji chrztu. Wprawdzie obdarowany maluszek nie od razu będzie mógł skorzystać z naszyjnika, ale po kilkunastu latach zapnie na szyi łańcuszek z literką upamiętniający uroczystość, do której przystępuje się tylko raz w życiu.

Za podarowaniem naszyjnika z literką przemawia również argument, że to bardzo uniwersalny wzór. Nie wiemy, jaka będzie moda za 15 czy 20 lat, gdy dziecko dorośnie, więc nie jest łatwo wybrać prezent, co do którego można mieć 100% pewność, że dobrze zniesie upływ czasu.

Podarowanie starannie wykonanej literki to gwarancja, że obdarowana dziewczynka z radością będzie dodawała tę zawieszkę do swoich najpierw szkolnych, później studenckich stylizacji – a kto wie, może nie znudzi się jej przez wiele kolejnych lat?

W naszym sklepie można kupić zawieszkę z literką lub komplet z łańcuszkiem. Jak już wspomnieliśmy, zawieszki mogą być wykonane ze złota lub srebra pozłacanego. Na pierwszy rzut oka nie da się odróżnić materiału, bo srebro pozłacane z naszej oferty to produkt najwyższej jakości. Nie ściera się w wyniku dotykania czy kontaktu z wodą i latami utrzymuje barwę.

Tym co odróżnia obie propozycje, jest cena, więc kupujący musi zdecydować, który wariant naszyjnika z literkami wybrać. Gwarantujemy, że każdy z nich latami będzie cieszył oczy!