Pierścionki z brylantem

Planujesz zakup biżuterii z brylantem w roli głównej? Pierścionek z brylantem jest symbolem miłości i oddania. Wręczenie tego rodzaju biżuterii ukochanej to ważna deklaracja Twoich uczuć!

Czytaj dalej

Czym w ogóle jest brylant? To nic innego, jak oszlifowany diament, który jest najtwardszym naturalnym materiałem na Ziemi. Powstaje z węgla, a oszlifowany – zachwyca niepowtarzalnym blaskiem. Brylant to diament poddany specjalnej obróbce, tak zwanemu szlifowi brylantowemu, który nadaje kamieniowi perfekcyjną, ściśle określoną formę, uznawaną przez miłośników biżuterii za najdoskonalszą.

Złote pierścionki z brylantem – idealny prezent dla każdej kobiety

Złoto i kamienie szlachetne to połączenie, które tworzy wyjątkową biżuterię. W naszej ofercie znajduje się biżuteria wykonana z 14-karatowego złota, próby 585 oraz certyfikowanych kamieni.

Diamentowa i brylantowa biżuteria kojarzy się przede wszystkim z zaręczynami, ale… niech Cię to nie ogranicza!

Prezent w postaci pięknego pierścionka z niezwykłym kamieniem lub kamieniami doskonale sprawdzi się w wielu życiowych sytuacjach. Nic również nie stoi na przeszkodzie, byś Ty sama, droga Kobieto, sprawiła sobie pierścionek z brylantem! Każda okazja jest wystarczająco dobra, by to zrobić!

Diamenty i brylanty doskonale wyglądają w oprawie z żółtego i białego złota. Idealnie komponują się również z innymi kamieniami i kryształami. Możesz wybrać delikatną obrączkę, w której brylant będzie jedyną ozdobą lub zdecydować się na obrączki wysadzane diamentami, którym mogą towarzyszyć rubiny czy szmaragdy.

Taka biżuteria to gwarancja ponadczasowej elegancji, szyku i stylu. Pierścionki z kamieniami szlachetnymi są jednymi z najcenniejszych rodzinnych pamiątek, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie. W Twojej rodzinie nie ma takiego skarbu? Być może to właśnie Twój pierścionek da początek tej wyjątkowej tradycji!

Wybierz pierścionek zaręczynowy z brylantem jako znak miłości i oddania

Zwyczaj obdarowywania ukochanych kobiet biżuterią diamentową sięga najprawdopodobniej XV wieku. W 1477 roku Maksymilian I Habsburg podarował pierścionek z diamentem wybrance swego serca, Marii Burgundzkiej, rozpoczynając tym samym tę piękną tradycję.

Symbolika diamentów i brylantów jest jednoznaczna. To najszlachetniejsze i niezniszczalne kamienie! Zresztą nazwa diament pochodzi od greckiego słowa adamas, tłumaczonego właśnie jako niezniszczalny czy niepokonany. W kontekście miłości oznaczają one silne i trwałe uczucia oraz mądrość i uczciwe intencje. Nie dziwi zatem fakt, że to właśnie złote pierścionki z tymi najpiękniejszymi kamieniami obsadzane są w roli pierścionków zaręczynowych.

Brylantowe pierścionki wręczane w ramach oświadczyn są zapowiedzią stabilnego związku, który będzie w stanie przetrwać wszelkie życiowe burze. Tej klasy biżuterii żadna (przyszła) narzeczona się nie oprze!

Ponadczasowe i najpiękniejsze pierścionki z brylantami w sklepie Jubilove

Wybitny jubiler musi oferować biżuterię z różnych kategorii i w różnych stylach, z pojedynczymi lub z wieloma kamieniami. W naszej ofercie również nie mogło zabraknąć precjozów ze szlifowanymi diamentami! Asortyment pierścionków z brylantami obejmuje kilka ponadczasowych wzorów, które możemy proponować naszym klientom z prawdziwą przyjemnością.

Szukasz pierścionka, który będzie trwale zdobił dłoń ukochanej, stanowiąc obietnicę wspólnego i szczęśliwego życia? Jesteś we właściwym miejscu! Nasza oferta w tej kategorii to propozycje wyselekcjonowane z najwyższą starannością i uważnością.

Wszystkie pierścionki to małe dzieła sztuki, które wyróżnia szlachetność i niepowtarzalność. Kunszt wykonania każdego modelu, doskonały kruszec oraz Certyfikat Wyrobu Jubilerskiego (potwierdzający autentyczność kamienia, jego czystość, barwę i masę) są gwarancją ozdoby ślubnej najwyższej jakości.

Wybierz model i rozmiar pierścionka, zdecyduj się na żółte lub białe złoto (zgodnie z preferencjami ukochanej) oraz skorzystaj z możliwości darmowej personalizacji. Jubilerski grawer wykonamy dla Ciebie z ponadprzeciętną precyzją – w taki sposób, by perfekcyjnie odwzorowywał Twój pomysł i wzór. Zamów biżuterię pod dowolny adres.

Zapewniamy bezpieczną dostawę, zawsze na czas!