Szkło Malowane Kolczyki Kobra Zielona
  • Szkło Malowane Kolczyki Kobra Zielona

Szkło Malowane Kolczyki Kobra Zielona

370,00 zł
Ilość

Kolekcja inspirowana kulturą i sztuką starożytnego Egiptu. W mitologii egipskiej symbol kobry dawał królowi władzę i potęgę. Stanowił ochronę władcy.

Piękne kolczyki w całości zostały wykonane ręcznie.

Dzięki unikatowej technice malowania szkła oraz oryginalnej oprawie wykonanej tradycyjną metodą złotniczą ze srebra najwyższej próby stały się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

Wykorzystane szkło ma wymiary około 15/15 mm.

 

Zawsze Bezpłatna Dostawa

 

Bezpieczne Płatności

 

Punkty Rabatowe Przy Każdym Zakupie

 

Wysyłka w 24 h

 

Piękne Firmowe Opakowanie

Biżuteria ta wykonana jest z wysokiej jakości szkła ręcznie ciągnionego. Wykorzystujemy je do produkcji metodą fusingu czyli stapiania szkła, w specjalistycznym piecu w temperaturze topienia powyżej 800 stopni celsjusza. Do ręcznego malowania, używamy wyselekcjonowanych farb, które podczas wypału topią się i tworzą spójną całość ze szkłem, dlatego nasze wyroby nie zmieniają koloru i nie tracą swojego blasku. W pracowni tworzymy również oprawę z najwyższej jakości srebra próby 925, proponujemy niepowtarzalne wzory i ciekawe rozwiązania. Autorskie pomysły naszej biżuterii realizowane są w procesie produkcji, od projektu po produkt końcowy. Wszystkie etapy są wykonywane ręcznie, dzięki czemu uzyskujemy unikatową biżuterię, w której nie ma dwóch identycznych elementów co jest jej atutem, gwarantujemy najwyższą jakość produktów. 

Here you can add custom original content(text, images, videos and more) for each product page.

Może Ci się też spodobać: