Nomination Italy

Historia marki Nomination Italy zaczyna się w 1897 roku w światowym centrum mody- Florencji we Włoszech. Głównym założycielem marki jest Paolo Gensini, który dzięki bogatemu doświadczenia złotnika wpadł na niesamowity pomysł biżuterii modułowej. Tak powstały bransoletki Nomination Composable- łączącej stal szlachetną, złoto i piękne kamienie, którą samodzielnie można skomponować dla siebie bądź z myślą o bliskiej osobie.

Tworzenie modułowej biżuterii wiążę się z jej unikatowym charakterem. Każdy może poczuć się projektantem i nakreślić własny nie powtarzalny charakter własnej bransoletki. Nazwa Nomination pochodzi od Nominacio co z łaciny oznacza nazwać. Nieskończona ilość symboli, materiałów, znaków, liter, kamieni, obrazów daje wiele możliwości w nazywaniu własnej niepowtarzalnej bransoletki. Marka Nomination uznawana jest za pioniera łączenia niealergizującej stali szlachetnej z klasycznym, florenckim złotem. Dziś jest ona wyznacznikiem modnego, dobrego stylu.

Bransoletki Nomination Italy

Oryginalne bransoletki Nomination Italy to doskonały pomysł na prezent dla każdej kobiety! Zdecyduj się na jeden z wyjątkowych egzemplarzy kompletnych i gotowych do założenia bransoletek.

W kolekcjach Nomination Italy znajdziesz między innymi bardzo eleganckie elastyczne bransoletki ze stali szlachetnej w kolorach srebra lub złota, wysadzane kryształami Swarovskiego zapewniającymi bezkonkurencyjny blask! W naszej ofercie są również delikatne i niezwykle kobiece bransoletki na łańcuszkach z uroczymi zawieszkami oraz gotowe bransoletki modułowe.

Sklep Jubilove z biżuterią i ogniwami Nomination Italy

Biżuteria Nomination budzi ogromne emocje ze względu na swoją modułowość. To bransoletki, które mogą być dokładnie takie, jakich potrzebujesz w danym momencie! Jak to możliwe? Tajemnica tkwi w wymiennych elementach – modułach, które możesz dowolnie ze sobą zestawiać i zmieniać ich ustawienie w wybranej przez Ciebie bazie.

Bransoletki modułowe wybornie sprawdzą się również w roli prezentu. Ofiarowując tego rodzaju biżuterię masz pewność, że będzie pasowała! Uniwersalna baza ma ponadczasowy charakter i można ją dostosować do każdego nadgarstka (dodając lub odejmując elementy), a możliwości kreacji i personalizacji bransolet Nomination są… po prostu nieograniczone!

sklepie z biżuterią JUBILOVE mamy dla Ciebie i bliskich Ci osób kilkusetelementową kolekcję wymiennych ogniw Nominate! To tak zwane „composable”, czyli moduły do swobodnego komponowania biżuterii na rękę. Wszystkie zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów i wykończone z dbałością o najdrobniejsze detale.

W tej kategorii znajdziesz elementy w bazowych kolorach klasycznego i szarego srebra oraz żółtego i różowego złota, a także w oryginalnych kolorach blue i black. Lubisz delikatne i kobiece bransoletki? Wybierz minimalistyczne elementy, które prezentują wybrane symbole czy motywy w maksymalnie stonowany sposób.

Szukasz modułów, które pozwolą Ci na stworzenie bogatej, kolorowej i rzucającej się w oczy bransoletki? Sięgnij po elementy wysadzane kryształkami, ozdobione kolorowymi symbolami z dowolnej kategorii lub ślicznymi zawieszkami, dzięki którym Twoja biżuteria będzie jeszcze bardziej wyjątkowa.