Jubilove zrodziło się w głowach i sercach z pasji i miłości do pięknej, modnej i nowoczesnej biżuterii. To co jest dla nas najważniejsze to bezkompromisowość w kwestii jakości naszych produktów. W jubilove wiemy, że dzięki biżuterii można wyrazić siebie, sprawić radość, okazać miłość, uczcić ważne chwile. Zespół firmy tworzą wyłącznie najlepsi profesjonaliści, którzy oprócz doskonałego warsztatu są także otwarci na styl i piękno. Naszymi partnerami są marki znane na całym świecie, wyróżniające się doskonałym designem i jakością, podążające za aktualnymi trendami.

Tradycja jubilerstwa jest u nas pielęgnowana od 1978 roku. Wtedy też powstał pomysł założenia rodzinnej firmy jubilerskiej „Domańscy” przez mistrza jubilerstwa Grzegorza Domańskiego. Zdobywał on wiedzę w Szkole Rzemiosł oraz na wielu kursach dokształcających.

Ponad 40 lat doświadczenia, praktyki oraz wielkiej pasji i zaangażowania zaowocowało dynamicznym rozwojem firmy. Obecnie jest to sieć salonów sprzedaży oraz pracownia jubilerska, w której projektujemy, naprawiamy i przerabiamy biżuterię.