Dla nas każdy klient jest wyjątkowy. Dlatego każda paczka zapakowana jest tak, żeby rozpakowywanie jej sprawiło Ci radość. Dużą wagę przywiązujemy do tego w jaki sposób transportowana jest biżuteria i co znajduje się w paczce, którą otrzymasz. Wszystkie produkty markowe znajdziesz w oryginalnych markowych opakowaniach, do tego zawsze dołączamy torebeczkę prezentową, w której możesz podarować biżuterię w prezencie. Już nie musisz się martwić pudełkiem, torebką, w której wręczysz prezent. My zrobimy to za Ciebie! Dodatkowo do paczki możesz dołączyć napisany przez nas na ozdobnej kartce liścik z Twoim tekstem. Czym byłyby zakupy bez słodkiej niespodzianki? U nas zawsze możesz liczyć na nasze firmowe krówki, które umilą zakupy.

Rozpakowywanie prezentu jest jedną z najprzyjemniejszych części otrzymywania prezentów.

Dlatego przywiązujemy dużą wagę do tego, jak otrzymujecie nasze produkty i lubimy pomagać Wam w pakowaniu prezentów dla ukochanych osób. W naszej ofercie znajdziecie opcję, aby zapakować w ozdobne pudełko zamówiony prezent na Walentynki, urodziny czy też święta. Co najważniejsze, to my zajmiemy się wyborem rozmiaru opakowania oraz starannym umieszczeniem produktów w środku. Już nie musisz się martwić jak zapakować skarpety na prezent czy bieliznę dla ukochanej.

Jeśli nie lubisz pakować prezentów, zrobimy to za Ciebie!

Wybierz usługę pakowania wybranej przez Ciebie bielizny na prezent, aby stała się wyjątkowym upominkiem dla bliskiej Ci osoby. Twój prezent zostanie dostarczony w pięknym i eleganckim pudełku. Ozdobne pudełko na czas wysyłki zostanie zabezpieczone dodatkowo eleganckim kartonowym pudełkiem. Wielkość oraz rodzaj pudełka zostanie dopasowana przez nas do zamówionych produktów.

Jak zamówić pakowanie na prezent?

Po dodaniu produktów do zamówienia zaznacz w koszyku opcję pakowania na prezent. Jeżeli tylko część zamówienia ma zostać spakowania na prezent, prosimy o dodanie stosownej informacji w komentarzu do zamówienia. Paragon za zakupione produkty zostanie wysłany do Ciebie na adres e-mail, jeżeli nie chcesz aby znalazł się w przesyłce - musisz nas o tym poinformować w wiadomości przy składaniu zamówienia.