Wiemy jak ważny jest dla Ciebie czas, dlatego wszystkie wysyłki realizowane są w 24 h w dni robocze. Produkty znajdujące się w ofertach promocyjnych oraz w wyprzedaży, są objęte takimi samymi warunkami dostawy, jak produkty pozapromocyjne. Wszystkie paczki wysyłamy bezpłatnie przy zamówieniach od 69 zł. Wszystkie paczki zapakowane są bezpiecznie w kartonowe pudełko, zakryte foliopakiem.

Kurier DHL

Logo DHL

Skorzystaj z bezpiecznej i dyskretnej przesyłki za pomocą kuriera DHL - do wyboru masz przesyłkę opłaconą płatnością elektroniczną, przesyłkę oraz przesyłkę za pobraniem (płatność u kuriera w momencie odebrania paczki).

Punkt odbioru DHL POP

Popularne i superwygodne miejsca, gdzie szybko i bezproblemowo odbierzesz lub nadasz przesyłkę. W skrócie nazywamy je POP. Często zamawiasz coś online, ale nie chcesz czekać na kuriera? POPy są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Możesz wybrać spośród 15000 dostępnych w całej Polsce punktów. Do wyboru płatność elektroniczna lub pobranie.

Kurier Inpost

Logo Inpost

Skorzystaj z bezpiecznej i dyskretnej przesyłki do urządzenia Paczkomat®. Firma InPost to lider wśród automatów pocztowych. W Polsce dostępnych jest już 20 000 takich urządzeń.

Odbiór w salonie

Odbierz osobiście w salonie stacjonarnym Domańscy w Łodzi przy placu Reymonta 3/4 już następnego dnia od złożenia zamówienia.