Trendy Wiosna - Lato 2021

Trendy wiosna – lato 2021

Chyba już wszyscy powoli zaczynaliśmy mieć dość śniegu, zimna i grubych płaszczy. Na szczęście wiosna zbliża się wielkimi krokami. Nadchodzi wraz z ciepłym powietrzem i promieniami słońca, których tak bardzo brakowało nam przez kilka ostatnich miesięcy.
Już wkrótce będziemy mogły pochować pikowane kurtki głęboko w czeluściach naszych szaf i znowu wyciągnąć lekkie sukienki i trencze. A do nich oczywiście dobrać modną i stylową biżuterię.

Jakie wzory będą najbardziej pożądane w zbliżającym się sezonie? Na co warto postawić tej wiosny?

Najmodniejsze wiosenno-letnie ozdoby będą przede wszystkim duże i wyraziste. Po miesiącach snucia się po mieszkaniach w wyciągniętych dresach, zdecydowanie obudziła się w nas tęsknota za strojnymi outfitami. Nie oznacza to oczywiście, że delikatna klasyka przestaje być stylowa (są to dodatki, które nigdy nie wychodzą z mody). Jeśli jednak chcecie podążać za trendami, albo po prostu spróbować czegoś nowego, warto zainteresować się kilkoma tendencjami.

Łańcuchy

Trendem, który przetrwał sezon jesienno–zimowy, są grube łańcuchy. Modne będą zarówno te złote i srebrne, jak i z ogniwami w najróżniejszych kolorach tęczy. Dodatek ten jest o tyle przyjemny i prosty w obsłudze, że tak naprawdę wystarczy założyć go do minimalistycznego outfitu i voila. Modny i pełen klasy efekt gwarantowany.

Kompozycje

Nadchodzący sezon to również czas łączenia drobnej biżuterii w większe, wyraziste kompozycje. Kilka pierścionków na jednych palcu czy zestawy bransoletek to zdecydowanie rozwiązanie na najbliższy okres.
Bardzo modne będzie również łączenie ze sobą kilku naszyjników. Wisiorki i łańcuszki o różnych długościach, grubościach i splotach będą pięknie wyglądały złożone do głębokich, trójkątnych dekoltów.
W tworzeniu zgranych kompozycji mogą pomagać marki takie jak Ti Sento, które tworzą swoją biżuterię z zamysłem swobodnego mieszania i łączenia wzorów. Zobacz tutaj: KLIK

Serca

Innym, silnym trendem, który pojawił się na wiosennych wybiegach, jest motyw serca. Symbol miłości nie obowiązuje już tylko w okresie walentynkowym, ale i w zwykłe, szare dni. Kolczyki i zawieszki z dużymi sercami pojawiały się miedzy innymi na wybiegach u Isabel Marant, czy Diora.

Perły

Perły to klasyk, który powraca pod różnymi postaciami. W tym roku pojawia się w wersji maksimum. Możemy nosić perły zarówno w postaci korali, jak i drobniejszych naszyjników, najlepiej zakładanych po kilka na raz. Jeśli dołożysz do tego jeszcze kolczyki, oszałamiający efekt gwarantowany!

Kolorowe koraliki

Na wybiegach pojawiało się też sporo biżuterii wykonanej z kolorowych koralików. Długie naszyjniki i bransoletki dodawały markowym kreacjom bezpretensjonalności i radosnego charakteru.
Jeśli chcemy dodatkowo uszlachetnić takie zestawienia, możemy zdecydować się na łańcuchy kolorowych kamieni naturalnych. I tutaj znowu, najlepiej założyć kilka na raz.
My polecamy zainteresować się wyrobami Moniki Tomaszewskiej. Jej piękne kompozycje barwne możecie odnaleźć tutaj: KLIK

Wiemy, że czasy są trudne i pewnie jeszcze przez jakiś czas nie będziemy miały okazji (ani możliwości) do większych spotkań czy uroczystości. Ale nawet jeśli jedynym wyjściem z domu, jest wyjście na spacer do parku, a jedynym spotkaniem towarzyskim, kolacja z mężem, wciąż warto na taką okazję włożyć ulubioną sukienkę i piękne kolczyki. Przecież po to między innymi jest moda, ma poprawiać nam humor i wprawiać w dobry nastrój, nawet jeśli tylko my i nasi najbliżsi możemy to docenić. Dlatego, nie dawajmy się przeciwnościom losu, trzymajmy się zdrowo i nośmy piękną biżuterię!

Podziel się tym postem