MelanO

MelanO to holenderska marka tworząca nowoczesną biżuterię modułową  charakteryzującą się niepowtarzalnym, nowoczesnym designem. MelanO daje Ci możliwość komponowania własnej biżuterii poprzez wymianę jej elementów, dzięki czemu można tworzyć nieograniczoną liczbę kombinacji i stylizacji na każdy dzień tygodnia i każdą okoliczność.

Swój niepowtarzalny styl można tworzyć poprzez łącznie baz pierścionków MelanO- ze stali szlachetnej, pokrywanej różowym lub żółtym złotem, z żywicą, ceramiką, srebrem oraz elementów wymiennych Meddy's, które mogą być cyrkoniami i kamieniami szlachetnymi w wielu kolorach i wzorach. Marka MelaO jest obecna na na rynku biżuteryjnym od 2004 roku, obecnie sprzedawana jest z ogromnym sukcesem na całym świecie.

Kobieca, modna, delikatna, ekstrawagancka, wyjątkowa... nie bój się eksperymentować, łącz i baw się wzorami...ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia.

Wybierając zawieszki możemy przebierać we wzorach i rodzajach użytych metali: od złota przez srebro po stal chirurgiczną. W ofercie naszego e-sklepu Jubilove są także zawieszki z nieoczywistych materiałów, na przykład malowanego szkła i żywicy. Nie umkną one uwadze otoczenia i to niezależnie od tego, czy ich właścicielka wybierze niewielką zawieszkę w zachowawczych kolorach czy zdecyduje się na coś bardziej awangardowego. A dajemy słowo, jest z czego wybierać!

Dziś zajmiemy się jednak zawieszkami ze sklepu Jubilove z najpopularniejszych materiałów, których nie może zabraknąć w żadnej prywatnej kolekcji biżuterii, czyli tymi ze złota i srebra.

Złote i pozłacane zawieszki do łańcuszka

Już w starożytności władcy i osoby o wysokim statusie społecznym ozdabiali swoje ciała złotą biżuterią. Dziś tego typu dodatki nie są już wyznacznikiem statusu materialnego, ale dopełnieniem stylizacji. Doskonale nadaje się także do podkreślenia stroju z okazji ważnego wydarzenia, na przykład na ślubu, gali związanej z zakończeniem uniwersytetu czy przyznaniem jakiejś nagrody.

Złoto jest dosyć drogie, a jego ceny kształtowane są na międzynarodowych giełdach. Jest jednak sposób na to, by nosić biżuterię do złudzenia przypominającą złoto, która jednak nim nie jest. Wszystko dzięki srebru, a właściwie zaawansowanym technikom jego złocenia.

Nikt nie odróżni, że w rzeczywistości biżuteria nie jest ze szczerego złota. Co ważne, nie mówimy tu o nakładaniu farby koloru złotego na srebro, co skutkuje szybkim odbarwieniem i tym, że biżuteria udająca złotą po kilku założeniach traci urok. Srebro pozłacane z naszej oferty zachowa swoje właściwości na lata i pozwoli długo cieszyć się zakupem!

W ofercie mamy piękną biżuterię z pozłacanego srebra. Polecamy zawieszkę Ti Sento Malachitowe Serce (powstałą z połączenia elementów srebrnych i ze srebra pozłacanego) oraz misternie wykonaną zawieszkę „Drzewo z cyrkoniami”. Doskonale do sukienki wieczorowej czy wizytowej będzie pasowała zawieszka Ti Sento Pąk Kwiatu, w której pierwszoplanową rolę odgrywa nietypowy, bo grafitowy, kryształ, a elementy srebrne i ze srebra pozłacanego harmonijnie uzupełniają tę piękną i oryginalną kompozycję.

Srebrne zawieszka na łańcuszek

Srebro może występować „w roli głównej” lub stanowić oprawę dla kamieni, pereł lub kryształków. W sklepie internetowym Jubilove mamy zarówno pięknie zdobione i wyraziste zawieszki z cyrkoniami lub kamieniami (jak zawieszka Ti Sento „Srebrny liść z cyrkoniami”, próba 925), jak i minimalistyczne literki.

Srebrna biżuteria jest bardzo uniwersalna. Pasuje do eleganckich stylizacji, sukienki wieczorowej czy wizytowej, dobrze sprawdza się na co dzień oraz do zestawów sportowych. Srebro jest lubiane, bo w przeciwieństwie do mosiądzu lub innych metali nieszlachetnych nie podrażnia skóry.

Srebro o próbie 925 nie zawiera domieszek, które wywołują reakcje alergiczne, więc taką biżuterię mogą nosić osoby uczulone na nikiel lub mosiądz. To biżuteria na lata, ponieważ nie odbarwia się. Czarny nalot, którego pojawienie się jest czymś naturalnym, usuwa się bardzo łatwo płynem do czyszczenia srebra lub specjalną chusteczką.

Na koniec zostawiliśmy ciekawą propozycję: jedną ze wspomnianych wcześniej 24 literek alfabetu! Wykonane z pozłacanego srebra próby 925 lub ze złota próby 585 literki to nowoczesna ozdoba, która nadaje całej stylizacji dynamiki, a do tego pozwala ją spersonalizować.

Literki są eleganckie i bardzo uniwersalne. Można nosić je pojedynczo lub łączyć w inicjały, a nawet całe wyrazy. Gwarantujemy dokładne i staranne wykończenie biżuterii. Zawieszka w kształcie litery odpowiadającej pierwszej literze imienia to również doskonały pomysł na prezent.

Każda literka ma wysokość 25 mm i grubość 0,5 mm, ale na życzenie możemy wykonać literkę inną czcionką, z innego materiału lub innej wielkości. Prosimy o kontakt mailowy z informacją, jak ma wyglądać taka „literka marzeń”, a zrobimy wszystko, by nowa właścicielka była nią zachwycona!